SIKÇA SORULAN SORULAR

Dati Yatırım Holding A.Ş. bünyesinde işe alım süreci nasıldır?

Bireylerin performans ve yetkinliklerinin, başarıya giden yolda en önemli faktörlerden biri olduğu bilinciyle; doğru adayların doğru pozisyonlara yerleştirilmesi için titiz ve özenli bir işe alım süreci uygulanmaktadır. Dati Holding İnsan Kaynakları Koordinatörlüğümüz, yapılan başvuruları tek tek inceleyerek değerlendirmeye almaktadır. Değerlendirme sonucu açık olan pozisyonlar için uygun bulanan adaylar görüşmeye çağırılmaktadır. Görüşme süreci olumlu geçen adayların teklifi kabul işleminden sonra işe giriş işlemleri başlatılmaktadır.

Dati Yatırım Holding A.Ş. performans yönetimi ve eğitim uygulamaları nasıldır?

Amacımız, Holding çalışanlarımız ve bağlı şirket gruplarımızın verimliliğini arttırmak, grup içi gerekli rotasyonları sağlamak ve performansımızı etkileyen unsurları pozitif yönde kullanarak şirkete değer katabilen bir ekiple sürekli gelişimi sağlamaktır. Dati Holding olarak hedefe ulaşmanın kişisel gelişimin devamlılığı ile olabileceğini düşündüğümüzden, çalışanlarımıza hedeflerimize yönelik dönemsel eğitim programları uygulanmaktadır.

Dati Yatırım Holding A.Ş.’e nasıl iş başvurusunda bulunabilirim?

Özgeçmişinizi İnsan Kaynakları İş Başvurusu bölümünde oluşturabilirsiniz. Niteliklerinize uygun alternatifler doğrultusunda değerlendirmek üzere sizinle bağlantı kurulacaktır. Başvuru için buraya tıklayın

Dati Yatırım Holding A.Ş.’ de ücretlendirme politikası nedir?

Dati Holding ‘te çalışanların ücretlerinin belirlenmesinde temel olarak görevin gerektirdiği sorumluluklarla beraber, kişinin sahip olduğu eğitim, deneyim ve yetkinlikleri esas alınır. Ücret ayarlamaları her sektör ve iş ailesi için belirlenen adil ve tutarlı sistemlerle şirket içi dengeler ve piyasa koşulları dikkate alınarak gerçekleştirilir ve üstün performans gösteren çalışanlar katkıları ile doğru orantılı olarak ödüllendirilirler.

Açık öğretim’de okuyorum/mezunum, Dati Yatırım Holding A.Ş.’de çalışabilir miyim?

Dati Holding olarak her pozisyon için “Doğru işe, doğru insan” ilkesini temel alıyoruz. Bu doğrultuda da pozisyonun gerekliliklerine göre eğitim dahil bir çok kriterde, farklı özelliklere sahip elemanlara ihtiyaç duyuyoruz.