Galleria ve Ataköy Marina Park’ta alışverişe konser bileti hediye
30.11.2012

 

Galleria ve Ataköy Marina Park’ta alışverişe konser bileti hediye

 

Ataköy Marina Park ve Galleria’dan 30 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes, 26 Aralık’ta Ataköy Marina Park’ta gerçekleştirilecek Volkan Konak konserine ya da 28 Aralık’ta Galleria’da sahne alacak Kafası Karışık Kontrtenor Nuri Harun Ateş’in performansına bilet kazanıyor.

 

İstanbul’un yeni yaşam ve eğlence merkezi Ataköy Marina Park ve Türkiye’nin ilk alışveriş merkezi Galleria 30 TL ve üzeri alışveriş yapan misafirlerine çok özel iki etkinliğin biletini hediye ediyor. 26 Aralık akşamı Ataköy Marina Park’ta Karadeniz müziğin sevilen ismi Volkan Konak’ın konserine ve 28 Aralık akşamı Galleria’da farklı dönemlerden aryadan arabeske, poptan caza kadar şarkılar ile sahne alacak Kafası Karışık Kontrtenor Nuri Harun Ateş’in eğlenceli performansına Galleria ve Ataköy Marina Park’tan 30 TL ve üzeri alışveriş yaparak misafir olabilirsiniz.

 

Volkan Konak’ın en güzel şarkılarını sevenleri ile birlikte söyleyeceği 26 Aralık Çarşamba saat 21:00’de Ataköy Marina Park’ta gerçekleşecek olan konserin biletleri www.biletix.com.tr den de satın alınabiliyor.

 

 

Bilgi için;

 

Manifesto PR

Hande Olgaç, hande@manifestopr.com.tr, 0554 499 9901   

İpek Kocael, ipek@manifestopr.com.tr, 0507 699 73 52